Site Loader

Czy każdy z nas wie jak ma postępować w życiu? Oczywiście, że nie. Jeszcze nie urodził się taki człowiek, który byłby w stanie ocenić z góry jak ma postąpić. Człowiek uczy się na błędach. Nie ma jednoznacznego przepisu na życie. Czasem człowiek musi stanąć w jednym miejscu, ocenić sytuację i przemyśleć swoje życie. Zawsze jest czas na poprawę błędów, dzięki czemu uda nam się zacząć od nowa. Dzięki temu w końcu człowiek będzie szczęśliwy. Jeżeli jakaś pani pogubiła się w swoim życiu, to może sięgnąć po książkę pt. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie“, której to autorką jest Natalia de Barbaro.

Cenne porady

Autorka to znana psycholożka, która ma na koncie już wiele felietonów. Można było je przeczytać w “Wysokich obcasach”. Natalia de Barbaro naukowo związana z Uniwersytetem Jagiellońskim, a jej specjalnością jest psychologia społeczna i marketing polityczny. Na swoim koncie ma nawet tomiki poezji – “Ciemnia” oraz “Tkanka”. Warto także zapoznać się z książką pt. “Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej”. Jeżeli ktoś interesuje się polityką lub chciałby zacząć aktywnie działać, to ta książka będzie idealna dla niego. Nawet osoby, które na co dzień nie są związane z polityką, chętnie zapoznają się tym dziełem literackim. Teraz czas na coś innego. Teraz jest czas dla kobiet, które w końcu mają szansę na to, aby osiągnąć szczęście. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” może stać się niezwykłym przewodnikiem dla wszystkich kobiet.

Czas dla siebie

Kobiety mają to do siebie, że bardzo często starają się być idealne. Jako matki, żony, kochanki, córki, siostry, szefowe – takich dziedzin jest mnóstwo. Czy to nam daje szczęście? Czy to prawda, że każda kobieta musi być tak idealna? Oczywiście, że nie. Nikt nie może być nieomylny. Każdy z nas ma prawo do błędów. Co najważniejsze – każdy ma prawo do szczęścia! Mama, żona, kochanka, szefowa, itd. – każda z nich ma szansę na to, aby żyć w zgodzie z własnym ja. Nie można słuchać innych, jeżeli nie sprawia nam to żadnej radości. Tak, można ich wysłuchać, ale jeżeli nie są to nasze przekonania, to dlaczego mamy się im podporządkować? Nie tędy wiedzie droga do szczęścia. Czas na to, aby w końcu to zrozumieć. To właśnie próbuje uświadomić wszystkim czytelnikom autorka tej książki. Wiele osób w sposób pozytywny ocenia to dzieło literackie. Wśród nich są osoby sławne, które zgodnie twierdzą, że pani de Barbaro umożliwia odnalezienie własnej kobiecości, która jest tak ważna.

 

Zbyszek